Kulturní tipy na únor

Filmové novinky
Superhrdinský filmový brak? Přesně to bude snímek Úžasný Bulk - film tak špatný, že jej musíte vidět! Hank je vědec, který otestuje svoje super-sérum sám na sobě. Dobře to pro něj nedopadne, ale divák se bude zvráceně bavit. Sony uvádí novou marvelovku Madam Web, kde uvidíte řadu spider-manovských hrdinek. Kino dál uvede další Mijazakiho animovanou pecku a hlavně film Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - To the Hashira Training. Navíc posledního února vstupuje do kin Duna: Část druhá!

Pub kvíz vol. 2 – všeobecné znalosti
Po úspěchu lednového pub kvízu se holky z íčka rozhodli navázat hned dalším kvízem. Na soutěžní týmy budou opět čekat různorodá záludná témata, která prověří znalosti všech zúčastněných. Hlavním cílem kvízu ale je se dobře pobavit a strávit příjemný večer s kamarády. Tak neváhejte a přijďte 20. února v 18 h do Zámeckého skleníku

Co nového v knihovně?
Mezi novinky v knihovně přibyl můj oblíbený LGBT komiks Srdcerváči. Rozhodně stojí za přečtení a slibuju, že vás celý příběh pohladí na duši. Fanoušky Pokémonů určitě nadchne kniha Pokémon: kompletní příběh. Tohle speciální výroční vydání vás provede celou touhle fenomenální érou. No a nakonec nesmíme opomenout fanoušky hororu a napětí. Na dospěláckém oddělení si nově můžete půjčit hned tři nové tituly od oblíbeného slovenského autora Jozefa Kariky. Strach, Hlubina a Propast vám rozhodně nedopřejí klidné spaní.

 

Divadlo pro děti – Tomík mezi dinosaury
I ty nejmenší je potřeba kulturně vzdělávat. A o čem tohle divadelní představení bude? Školák Tomík se ve snu přenese do děje rozečtené knížky a ocitne se přímo mezi dinosaury. Zažije mezi nimi řadu dobrodružství a najde i nového kamaráda. Tak vezměte všechny své děti, vnoučata, synovce a neteře a vyrazte v neděli 25. února v 15 h do Zámeckého skleníku.

Kino Boskovice
Knihovna Boskovice
Kultura Boskovice

Sdílej s ostatními fans