Dračí hlídka

Sokolí hnízdo

Dračí hlídka je nová česká hra na hrdiny podobná Dračímu doupěti. Ambasadoři Dračí hlídky tě provedou některým z vybraných dobrodružství podle toho, které si vybereš. Můžeš přijít na místo nebo si dopředu vybrat, které dobrodružství chceš zkusit.

O co vlastně jde? O novou fantasy hru na hrdiny, ve které můžeš prožít mnoho epických dobrodružství. Vyzkoušej si být na čas třeba čarodějem a vládnout kouzlům. Anebo v těle válečníka drtit monstra. Je pro tebe přichystáno sedm ras a šest povolání. Ve hře není nic předem dáno. Všechno je jen a jen na tobě. V Dračí Hlídce tak můžeš hrát doslova COKOLIV. Pravidla tu nejsou od toho, aby tě omezovala, ale aby ti pomáhala. Navíc je vše psáno tak, abys hru zvládl i pokud jsi nikdy nic podobného nehrál.

Pojď a nechej si vyprávět příběhy z minulých věků. Ponoř se do časů, kdy v lesích žili elfové a v horách zněla trpasličí kladiva. Kdy draci i divoká monstra přicházeli bez varováni a vichry magie bičovaly kraj. Nikdo si nemohl být jistý životem. A tehdy poprvé se zrodila Hlídka…

Které scénáře si budeš moct zahrát?

TŘI OSTROVY - Král Hau Maka byl okraden. Plavba lodí, hledání ukradených předmětů a netradiční odměna? To není vše, pojďte společně vyřešit záhadu tří ostrovů plných nástrah a nebezpečí. Bude z tebe spasitel krále?

ZLATÉ OBRŮVKY - Vydejte se do vesnice, najděte starostu. Co vám všechno řekne? Je to více nebo méně než babka kořenářka? Co tu vlastně děláte? Pro co jdete? To už musíte objevit v tomto dobrodružství plném zábavy, smíchu a napětí! Tak co, odneseš si i ty domů Zlatou obrůvku?

Dračí Hlídka.cz

Dračí hlídka
Sdílej s ostatními fans